BLACKJACK PARLAY SİSTEMİ NEDİR? NASIL OYNANIR?

Blackjack Parlay sistemi en riskli sistemlerden biri olarak görülmektedir. Casınolarda bu sisteme katlamalı sistem denmektedir. Her kazandığınız el sonrası, kazandığınız parayı da koyarak bahis yapmanızdır. Çok riski bir sistem olmasına rağmen, çok iyi kazandıran bir sistemdir. Bu taktiği kullanmak için, Blackjack oyununun kurallarını çok iyi bilmeniz ve kasanızın çok sağlam olması gereklidir. Riskli bir sistem olmasına rağmen en çok tercih edilen sistemlerden bir tanesidir.

PARLAY SİSTEMİNDE KAZANMA ÜST SINIRI NEDİR?

Her oyunda olduğu gibi, Blackjack oyununda da bir üst sınır belirlemelisiniz. Bu sizler için bir strateji niteliğindedir. Bu stratejiyi uygulamazsanız her zaman kaybetmek zorunda kalırsınız. Eğer üst limitinizi belirlemezseniz her zaman daha çok kazanabilmek için daha çok kaybedebilirsiniz. Her oyuncunun üst limiti farklıdır. Kişiler kendilerine göre bir üst limit belirler ve bu limit üzerinden oyunlarına başlarlar. Böylelik ile nerede duracaklarını bilir ve kazanırlar.

BLACKJACK PARLAY İLE PARA KAZANILABİLİR Mİ?

Blackjack Parlay sisteminde sadece kazanç limiti değil, kayıp limitinizi de belirlemelisiniz.  Sistemin temel içeriği budur. Oyun oynarken limitinize göre kazanç ve kayıp giderlerinizi hesaplarsanız çok iyi karlar elde edersiniz. Bu sistemi uygularken hamlelerinizi iyi atmalısınız.

blackjack sistemleri

BLACKJACK PARLAY SİSTEMİN HANGİ SİTELERDE GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE OYNANIR?

Blackjack Parlay sistemi, oynamak için ilk önce yapmanız gereken işlem güvenilir bir casıno sitesi bulmaktan geçer. Bu şekilde rahatlıkla oyun oynar ve kazanırsınız. Blackjack oyunları gibi oyunlar, uluslar arası casıno sitelerinde oynatılmaktadır. Bu casıno sitelerinin ülkemizde yasal olarak hizmt verme yetkisi yoktur. Bu neden ile engellere takılmaktadırlar. Fakat güvenilir olan siteler bu engelleri aşarak üyelerine kesintisiz hizmet vermeye devam ederler. Güvenilir siteleri bulmak için, güvenilir sitelerin taşıdığı özellikleri bilmeniz gerekmektedir. Eğer güvenilir olmayan bir sitede Blackjack Parlay sistemine veya başka bir oyuna giriş yaparsanız büyük kayıplar yaşayabilirsiniz. Sizlere güvenilir casıno sitelerinin isimlerini aşağıda paylaştık. Bu sitelerden istediğinize üye olabilir ve oyunlarınızı rahatlıkla oynayabilirsiniz.

BLACKJACK OYUNU NEDİR?

Blackjack oyunu, 1 deste kağıt ile 8 deste kağıt arasında tercihe göre oynanan bir asa oyunudur. Tarihi 18. Yüzyıllara dayanmaktadır. Oyundaki amaç 21 sayısını elde etmektir. Oyun, oyuncular ile kurpiye arasında oynanmaktadır. Kurpiye ilk önce kendine de oyunculara da ikişer kağıt dağıtır. Oyunculara dağıttığı iki kağıt açık olarak dağıtılır. Kurpiyenin ilk kağıdı kapalı ikinci kağıdı açık olarak dağıtılır. Kurpiye 21 sayısını tutturursa oyuncuların hepsi kaybeder. Oyunculardan biri tutturursa o kazanır, kurpiye ve diğer oyuncular kaybeder. Kurpiye kaybeder ise oyuncuların hepsi kazanır.